Op Bookstore Day vieren we de boekhandel met speciale uitgaven en optredens

Boekhandel De Wingerd

PROGRAMMA

11.00 - 13.00 Meet, Greet and Taste met Jord Althuizen
Jord Althuizen van de Smokey Goodness boeken komt voor een meet and greet naar de winkel en hij neemt zijn barbecue mee. Geniet van de hapjes die hij bereidt en laat je inspireren om komende zomer eens wat anders op de BBQ te leggen dan het geijkte speklapje en hamburgertje.

Zoektocht Castro bij het boek De levenden en doden in Winsford
Vind jij aan de hand van de aanwijzingen als eerste Castro? Dan win je een boek: De levenden en de doden in Winsford. 

13.00 - 14.00 Signeersessie Aloka Liefrink
Aloka Liefrink (1979), geboren in Kerala te India en geadopteerd door een Nederlands-Vlaams echtpaar, debuteerde succesvol in 2010 met haar sterk autobiografische roman Verweesd. Haar thrillers worden door de pers en haar schare aan fans omschreven als 'beklijvende pageturners'. Sinds kort woont Aloka in Gorinchem en wil ze ook in Nederland bekent worden. Haar boeken zijn voor de lezers van Saskia Noort en Esther Verhoef.

14.00 - 15.00 Signeersessie Gerda Gerardi
Gerda Gerardi schreef een boekje over haar ervaringen rondom haar dementerende vader. 'n Stokje met 'n Spiegeltje is een informatief boekje zonder zielige verhalen maar met harde feiten. Soms schrijnend, soms aandoenlijk.

16.00 - 17.00 Meet and Greet met Thomas Olde Heuvelt
Thomas Olde Heuvelt komt langs om zijn fans uit Gorinchem en verre omstreken te ontmoeten. Hij neemt alle tijd om iedereen te spreken en signeert ondertussen ook zijn boeken. Tijdens bookstoreday is er een exclusief boek beschikbaar met vier korte verhalen.

Olde Heuvelt, Thomas 2015 1 (foto David Samwel Bol).jpg

Boekhandel De Wingerd

Arkelstraat 20
4201KC  Gorinchem
www.boekhandeldewingerd.nl/